Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Hoc modo nieruchomosci

Biuro: ul. Jagiellońska 13A lok.1. Legionowo

Mapa

500 520...

500 520 981

biuro nieczynne

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

hocmodonieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości co gwarantuje profesjonalizm i bezpieczeństwo.

Centrum naszych działań jest Legionowo i powiat legionowski, ale zlecenia pośrednictwa realizujemy również w innych rejonach Polski.
Posiadamy bardzo dobrą znajomość lokalnego rynku.

Pozyskujemy najpiękniejsze domy, najciekawsze mieszkania, najbardziej wartościowe grunty.

Wszystko w najlepszych lokalizacjach i cenach.

Słuchamy potrzeb Klientów i spełniamy je.

Filtruj

1 380 000 zł360 m² 3 833,33 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:352 m²

Rzadkość! Duży dom z potencjałem inwestycyjnym - 360 m2 Na sprzedaż duży, trzy kondygnacyjny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 360...

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł96,20 m² 9 345,11 zł/m²

Doradca ds. nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Legionowa na kameralnym zamkniętym osiedlu. Jest blisko do stacji pkp...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł119 m² 8 151,26 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 119 m2, położony na działce o powierzchni 1200 m2. Nieruchomość budowana przez osobę prywatną...

Szczegóły ogłoszenia

Dom Ruciane-Nida

Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie

5 550 000 zł900 m² 6 166,67 zł/m²

Doradca ds. nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Inwestycyjny pakiet 5 segmentów mieszkalnych do całorocznego wynajmu turystycznego. Nieruchomość stanowi kompleks 5 niezależnych segmentów mieszkalnych...

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł362 m² 7 983,43 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - nowoczesny dom jednorodzinny z funkcjonalnym lokalem usługowym. Idealna propozycja zarówno do komfortowego...

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł52,90 m² 10 113,42 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 52,9 m2, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon...

Szczegóły ogłoszenia

849 900 zł92 m² 9 238,04 zł/m²

Doradca ds. nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Unikalna oferta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 92 m2 po obwodzie 120m2. Piękne, wysokie ze skosami. Zlokalizowane na ostatnim, 3 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Turośl

Turośl,warmińsko-mazurskie

990 000 zł302 m² 3 278,15 zł/m²

Doradca ds. nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Leśniczówka na Mazurach idealna na kameralny pensjonat, agroturystykę - Niespotykanej urody nieruchomość którą stanowi budynek zabytkowej leśniczówki...

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł52 m² 10 288,46 zł/m²

Doradca ds. nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane w niskim bloku na 4 piętrze na osiedlu Batorego. Mieszkanie narożne z duuużą loggią i piwnicą. Stan...

Szczegóły ogłoszenia

874 800 zł81 m² 10 800 zł/m²

Doradca ds. nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, przestronne, 81 metrowe mieszkanie z 23 metrowym tarasem. Sprzedawane w pakiecie z miejscem garażowym w podziemiach budynku...

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł1 433 m² 610,61 zł/m²

Doradca ds. nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1433 m2, położona w miejscowości Jabłonna, przy ulicy Dominika Merliniego. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

3 999 900 zł750 m² 5 333,20 zł/m²

Doradca ds. nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni użytkowej 750m2 posadowiony na 1000 metrowej działce blisko jednego z centrów handlowych Nowego Dworu. Obecnie w budynku na...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł12 000 m² 37,50 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż siedlisko o łącznej powierzchni 1,2 ha z zabudowaniami i mediami, zróznicowane pod względem przeznaczenia terenu: - ok. 4500 m2...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł107 m² 6 448,60 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Komfortowy segment środkowy z ogródkiem tarasowym w Serocku Prezentowana nieruchomość usytuowana jest w zabudowie szeregowej,...

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł1 000 m² 305 zł/m²

Doradca ds. nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana zlokalizowana na skraju Kałuszyna, przy lesie a zarazem blisko nowo powstałego centrum handlowego w Olszewnicy Starej. Teren...

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł541 m² 4 158,96 zł/m²

Doradca ds. nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 598 m²

Nieruchomości składająca się z budynku mieszkalno - usługowego posadowionego na działce o powierzchni 1598m2. Nieruchomość zlokalizowana jest...

Szczegóły ogłoszenia

Dom Pisz

Pisz,warmińsko-mazurskie

2 490 000 zł200 m² 12 450 zł/m²

Doradca ds. nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Posiadłość w stylu rancza dla miłośników koni i sportów konnych. Ta unikalna, klimatyczna posiadłość zlokalizowana jest w okolicy...

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 672 m² 54,47 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rekreacyjne działki leśne - wymarzone miejsce na odpoczynek Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki leśne, położone w jednej z naładniejszych...

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł2 981 m² 249,92 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana - cisza i przestrzeń Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2981 m2, położona w miejscowości Stasi Las....

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł132,90 m² 5 944,32 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej (budynek jednorodzinny dwulokalowy) w miejscowości Marynino - tuż przy lesie. Każdy lokal ma...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł53 m² 10 358,49 zł/m²

Doradca ds. nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

53 metrowe mieszkanie w stanie do remontu, zlokalizowane w centrum Legionowa. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze w niskim, czteropiętrowym...

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł11 400 m² 209,65 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11400 m2 w Serocku. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej z dwóch stron...

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł999 m² 240,24 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 999 m2, położone w spokojnej i dynamicznie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł139,85 m² 6 363,96 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom 139,85 m2, w tym funkcjonalny garaż 20,45m2 - w zabudowie bliźniaczej, z dużą działką 700 m2 Na sprzedaż dom jednorodzinny...

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł98 m² 8 061,22 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Zegrzu, w bezpośrednim...

Szczegóły ogłoszenia

584 116 zł48,88 m² 11 950 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 48,88 m2 w Jabłonnie - gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez dodatkowych kosztów i bez...

Szczegóły ogłoszenia

976 000 zł61 m² 16 000 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż apartament o powierzchni 61 m2, położony w malowniczej miejscowości Rynia, w gminie Nieporęt, w pierwszej linii brzegowej...

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane w zielonej okolicy Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Dzierżenin, gmina Pułtusk o powierzchni od 1000 m2 do...

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł116,88 m² 6 459,62 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (budynek jednorodzinny dwulokalowy) w Skubiance. Każdy lokal o powierzchni 116,88 m2...

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł43,59 m² 11 241,11 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w centrum Serocka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,59 m2, położone na 2 piętrze w kameralnym,...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł19 000 m² 18,42 zł/m²

Doradca ds. nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,9 ha , położona w gminie Pokrzywnica, stanowiąca użytki rolne zabudowane. Nieruchomość jest...

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 6 działek budowlanych po ok. 1000 m2 w miejscowości Stasi Las. Nieruchomośc objeta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 650 000 zł170 m² 27 352,94 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Pierwsza linia zabudowy w Serocku, z widokiem na Zalew Zegrzyński. Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 170 m2, wybudowany...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 800 zł142,20 m² 5 891,70 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe - w pobliżu Serocka. Dom znajduje się w spokojnej,...

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł710 m² 704,23 zł/m²

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

Hoc Modo Doradca ds. nieruchomości

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 710 m2 w Serocku. Nieruchomość objęta mpzp z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne....

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij